Paragraphs tabs bootstrap (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Mode
nn: Modus

en: Select list
nn: Listevalg
