Paragraphs tabs bootstrap (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: About
ps: په اړه
