Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Mode
bg: Режим

en: Select list
bg: Избор от списък
