Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Mode
da: Tilstand

en: Select list
da: Valgliste

en: Buttons
da: Knapper

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Tabs
da: Faner

en: About
da: Om

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: Title: @title
da: Titel: @title

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
da: Rekursiv rendering opdaget under rendering af entity @entity_type @entity_id. Afbryder rendering.
