Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Mode
hr: Režim

en: Select list
hr: Lista odabira

en: About
hr: Opis

en: Add @type
hr: Dodaj @type
