Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type
