Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Mode
is: Hamur

en: Tabs
is: Flipar

en: About
is: Um

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: Title: @title
is: Titill: @title
