Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Mode
oc: Mòde

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Buttons
oc: Botons

en: Tabs
oc: Onglets

en: About
oc: A prepaus

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: Title: @title
oc: Títol : @title
