Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Add @type
th: เพิ่ม @type
