Paragraphs tabs bootstrap (1.0.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Mode
uk: Режим

en: Select list
uk: Список вибору

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Tabs
uk: Вкладки

en: About
uk: Про модуль

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: Hide empty tabs
uk: Ховати порожні вкладки

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type @entity_id виявлено рекурсію. Генерування перервано.
