Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Mode
et: Viis

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Buttons
et: Nupud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Tabs
et: Sakid

en: About
et: Programmist

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title
