Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Add
ka: დამატება

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Buttons
ka: ღილაკები
