Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Mode
lt: Būdas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: About
lt: Apie

en: Add @type
lt: Pridėti @type
