Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Mode
sr: Режим
