Paragraphs tabs bootstrap (1.0.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Mode
ug: مودېل

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: About
ug: ھەققىدە
