Paragraphs tabs bootstrap (1.0.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा
