Paragraphs tabs bootstrap (1.0.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Mode
ro: Mod

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Buttons
ro: Butoane

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Tabs
ro: Taburi

en: About
ro: Despre

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ro: Randare recursivă detectată la randarea entității @entity_type @entity_id. Întrerupeți randarea.
