Paragraphs tabs bootstrap (1.0.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Mode
sq: Mënyrë

en: About
sq: Informacione
