Paragraphs tabs bootstrap (1.0.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Mode
sv: Läge

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Buttons
sv: Knappar

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Tabs
sv: Flikar

en: About
sv: Om

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Title: @title
sv: Titel: @title

en: Hide empty tabs
sv: Dölj tomma flikar

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
