Paragraphs tabs bootstrap (1.0.4) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Mode
es: Modo

en: Select list
es: Lista de selección

en: Buttons
es: Botones

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Tabs
es: Pestañas

en: About
es: Acerca de

en: Add @type
es: Añadir @type

en: Title: @title
es: Título: @title

en: Hide empty tabs
es: Esconder pestañas vacías

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Dropdown button
es: Botón desplegable

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
es: Reproducción recursiva detectada cuando se representa la entidad @entity_id @entity_type. Abortando representación.

en: Plural title: @title_plural
es: Título plural: @title_plural

en: Form display mode: @form_display_mode
es: Modo de visualización de formulario: @form_display_mode

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
es: Tipo de paragraph por defecto: @default_paragraph_type
