Paragraphs tabs bootstrap (1.0.4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar
