Paragraphs tabs bootstrap (1.0.4) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: About
jv: Ngenani

en: Title: @title
jv: Judhul: @title
