Paragraphs tabs bootstrap (1.0.4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
