Paragraphs tabs bootstrap (1.0.4) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Mode
ku: جۆر

en: About
ku: دەربارە

en: Title: @title
ku: ناونیشان: ‌@title
