Paragraphs tabs bootstrap (1.0.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Mode
sk: Režim

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Tabs
sk: Záložky

en: About
sk: Informácie o

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Title: @title
sk: Nadpis: @title

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.
