Paragraphs tabs bootstrap (1.0.4) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Mode
ta: முறை

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க
