Paragraphs tabs bootstrap (1.0.4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Mode
tr: Kip

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: About
tr: Hakkında

en: Add @type
tr: @type ekle

en: Title: @title
tr: Başlık: @title
