Paragraphs tabs bootstrap (1.0.5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Mode
ast: Mou

en: Select list
ast: Esbilla
