Paragraphs tabs bootstrap (1.0.5) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Mode
cs: Režim

en: Select list
cs: Seznam

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Tabs
cs: Záložky

en: About
cs: Popis

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Title: @title
cs: Nadpis: @title
