Paragraphs tabs bootstrap (1.0.5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
