Paragraphs tabs bootstrap (1.0.5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan
