Paragraphs tabs bootstrap (1.0.5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి

en: Title: @title
te: శీర్షిక: @title
