Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Mode
gl: Modo

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Buttons
gl: Botóns

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Tabs
gl: Lapelas

en: About
gl: Información

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Title: @title
gl: Título: @title
