Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Mode
hi: प्रकार

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Buttons
hi: बटन

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: Tabs
hi: टैब्स

en: About
hi: के बारे में

en: Add @type
hi: @type जोड़ें

en: Title: @title
hi: शीर्षक: @title
