Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Mode
lv: Režīms

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Tabs
lv: Cilnes

en: About
lv: Par

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title
