Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار
