Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Select list
bs: Select lista

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Add @type
bs: Dodaj @type

en: Title: @title
bs: Naslov: @title
