Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Mode
el: Τρόπος

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: About
el: Περί

en: Add @type
el: Προσθήκη @type
