Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: About
gu: વિશે
