Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Mode
kk: күй
