Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Mode
fa: سبک

en: Select list
fa: سجل انتخاب

en: Duplicate
fa: تکراری

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: About
fa: درباره

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Title: @title
fa: عنوان: @title
