Paragraphs tabs bootstrap (1.0.6) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Mode
sl: Način

en: About
sl: O modulu
