Paragraphs tab widget (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Dropdown button
nl: Dropdown knop

en: Plural title: @title_plural
nl: Titel meervoud: @title_plural

en: Add mode: @add_mode
nl: Toevoegen-modus: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
nl: Formulier-weergavemodus: @form_display_mode

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
nl: Standaardparagraaftype: @default_paragraph_type
