Paragraphs tab widget (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Select list
es: Lista de selección

en: Buttons
es: Botones

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Vertical tabs
es: Pestañas verticales

en: Title: @title
es: Título: @title

en: Dropdown button
es: Botón desplegable

en: Plural title: @title_plural
es: Título plural: @title_plural

en: Form display mode: @form_display_mode
es: Modo de visualización de formulario: @form_display_mode

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
es: Tipo de paragraph por defecto: @default_paragraph_type
