Paragraphs tab widget (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Title: @title
it: Titolo: @title

en: Paragraphs
it: Paragrafi
