Paragraphs tab widget (1.0.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Buttons
fr: Boutons

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Vertical tabs
fr: Onglets verticaux

en: Title: @title
fr: Titre : @title

en: Dropdown button
fr: Bouton déroulant

en: Plural title: @title_plural
fr: Titre au pluriel : @title_plural

en: Add mode: @add_mode
fr: Mode d'ajout : @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
fr: Mode d'affichage du formulaire :  @form_display_mode

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
fr: Type de paragraphe par défaut : @default_paragraph_type
