Paragraphs tab widget (1.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Buttons
ja: ボタン

en: Title: @title
ja: タイトル: @title

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Dropdown button
ja: ドロップダウンボタン

en: Plural title: @title_plural
ja: 複数形タイトル: @title_plural

en: Add mode: @add_mode
ja: 追加モード: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
ja: フォームディスプレイモード: @form_display_mode
