Paragraphs tab widget (1.0.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Select list
da: Valgliste

en: Buttons
da: Knapper

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Vertical tabs
da: Vertikale faneblade

en: Title: @title
da: Titel: @title
