Paragraphs tab widget (1.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Buttons
pt: Botões

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Vertical tabs
pt: Separadores verticais

en: Title: @title
pt: Título: @title

en: Dropdown button
pt: Botão dropdown
