Paragraphs tab widget (1.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Buttons
sv: Knappar

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Vertical tabs
sv: Vertikala flikar

en: Title: @title
sv: Titel: @title

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
